fbpx

Sprawdź rezultaty moich klientek:

:

Chciałam pozbyć się  dolegliwości  i bardzo chciałam zrzucić klika kilogramów. Czułam się bezradna, bezsilna, przytłoczona i zrezygnowana. Często się frustrowałam. Miałam wrażenie, że negatywne emocje się nie skończą i sytuacja nigdy się nie zmieni. W dodatku te emocje zajadałam.Czułam chaos, byłam przytłoczona informacjami dotyczącymi jak powinnam się odżywiać, jaki sposób odżywiania jest najlepszy, z czego powinnam zrezygnować, itp. Robiło mi się słabo na myśl o kolejnych dietach, przepisach, ważeniu jedzenia itp. Miałam problemy z bólami żołądka, pieczeniem gardła, zgagą, czułam spadek energii (Hashimoto, IO)Zdecydowałam się na pracę z Kingą i szybko zaczęłam patrzeć na siebie w tym na swoje ciało. Zrozumiałam, że mam wybór i ode mnie zależy jak będę się odżywiać, poznałam siebie zobaczyłam prawdziwe źródło problemu, więc mogłam zlikwidować przyczyny, a nie objawy jak robią to zwykłe diety. Dzięki procesowi nauczyłam się żyć i odżywiać w zgodzie ze sobą i z szacunkiem do siebie. Nauczyłam się być uważna na swoje ciało i dostrzegać jego potrzeby, zaczęłam się sobie podobać, utrata kilogramów przyszła można powiedzieć przy okazji:)

Anna, 28 lat

Chciałam schudnąć, ale najważniejsze u mnie było nauczenie się komponowania posiłków i zdrowego stylu życia. Byłam senna, szybko się męczyłam, nie mogłam wejść w swoje ciuchy które lubiłam. Nie miałam nigdy wcześniej takiej motywacji jak korzystając z pomocy Kingi.Podczas procesu dowiedziałam się rzeczy, o których nie miałam pojecia. Nauczyłam się jak komponować posiłki by były zdrowe i smaczne. Po wprowadzeniu zmian zaczęłam czuć się lepiej, nie byłam senna po posiłku ani ociężała czułam się lekko. Widzę zmiany w moim ciele m in pozbyłam się wody z organizmu. Jeśli którakolwiek z was ma problem ze schudnięciem bądź nie potrafi komponować posiłków jak ja to ten proces jest dla was.

RENATA, 33 lata

Stosowałam różne diety. Niektóre były bardzo niskokaloryczne. Za każdym razem chudłam, ale po jakimś czasie kilogramy wracały. Zanim zaczęłam pracę z Kingą, myślałam, że jedynym rozwiązaniem jest zastosować jakąś kolejną dietę. W tym procesie zamiast narzucać sobie niewykonalne zalecenia (dużo pracuję, mam małe dziecko) skupiłam się na swoich potrzebach. Niejednokrotnie byłam wzruszona i pozytywnie zaskoczona, tym co odkrywałam w pracy z Kingą na swój temat.. Poznałam lepiej siebie i swoje ciało. W efekcie tych zmian  schudłam 8 kilogramów. Jednak same cyferki na wadze nie są  już dla mnie żadną wyrocznią. Zniknął też strach, że zaraz ponownie przytyję. Nie czuję potrzeby stosować już żadnej diety. Nie popadam w skrajne zachowania. Czuję się lżej, zdrowiej i pewniej siebie.

ANNA, 38 lat

Jeżeli:

-chcesz schudnąć i poczuć się lepiej,

-wiesz co powinnaś robić, ale tego nie robisz,

-nie możesz przestać podjadać,

-chcesz znowu ubierać swoje ulubione ubrania,